Young Player Dossier

Spēlētāju datu un statistikas uzskaites programma
Izvēlieties jums piemērotu kontu
Jauno futbolistu profesionālais portfolio
APRAKSTS
Jauno futbolistu profesionālais portfolio

YoPlayDo, šobrīd pasaulē nav analogu. Lietotājs var vienkārši un ātri no jebkuras vietas pasaulē aplūkot visu jaunā sportista profesionālās un fizioloģiskās attīstības ceļu, kā arī viņa psiholoģisko portretu. Tiek veidota arī komandas statistika, sekots tās dalībai dažāda mēroga čempionātos. Pateicoties pārdomātam funkcionālim, treneris gūst pieeju daudziem online rīkiem, kas palīdzēs ietaupīt laiku un vienkāršot ikdienas pienākumus. Savukārt sportists iegūst plašu rezumē katrā savas attīstības aspektā. Turpmāk ar šādu portfolio viņš varēs visnotaļ vienkārši dokumentāli apliecināt savu līmeni savas sporta karjeras virzīšanai.

MĒRĶIS
  • Izveidot pasaulē lielāko jauno futbolistu kartotēku internetā. Šis rīks ļaus ne tikai treneriem, spēlētājiem un vecākiem sekot profesionālajai attīstībai. Tas palīdzēs arī izveidot precīzu iekšējo sistematizāciju futbola datiem kopumā, tādējādi izveidojot vienotu plašu kartotēku tiešsaistes režīmā.
  • Panākt, lai ar mūsu programmas palīdzību jaunie talanti ieņemtu savu pelnīto vietu pasaules futbolā un strauji virzītos pa karjeras kāpnēm. Mēs ticam, ka šāda iespēja sekot savai attīstībai pozitīvi ietekmēs jauniešu vēlmi nodarboties ar sportu un stiprinās visas tautas garu.
PRIEKŠROCĪBAS
Jauno futbolistu profesionālais portfolio
IESPĒJAS
MŪSU PARTNERI
Jauno futbolistu profesionālais portfolio

Mūsdienās vēlme piekopt veselīgu dzīvesveidu ir svarīgs sabiedrības brieduma rādītājs. Tādēļ mūsu entuziastu komanda nepaliek malā, bet gan veido YoPlayDo – programmu, atbalstot cilvēkus, kurus interesē sports un pašattīstība.

Andris Kaushelis
YoPlayDo Founder, CEO
Mums ir pievienojušies vairāk nekā 10 000 spēlētāju,
pievienojies arī Tu!

Kontaktinformācija

Spēlētāju datu un statistikas uzskaites programma
Uzrakstiet mums
Galvenais birojs

Adrese:

Vienības 20, Daugavpils, LV5401, Latvija

Telefons:

+79111931119

+37128601613

E-pasts:

support@yoplaydo.com